Rregullon takim me njërën online, zbulon se ishte nusja e djalit.

china-2Një burrë nga Kina u shokua kur zbuloi se ajo ishte gruaja e djalit të tij. ëang, 57 vjeç rregulloi një takim me Lilin në një hotel ne Muling, kur bëri zbulimin e tmerrshëm.
Djali i ëang dhe burri i Lilit, e kishte ndjekur të shoqen për të parë se ku do shkonte, u tmerrua kur pa që ishte babai i tij.
Sipas mediave vendasem Da Jun i rrahu të dy, babain dhe gruan, kësaj i theu dhe tre dhëmbë.
ëang përdorte pseudonimin “I mirë të kuptoj të tjerët” ndërsa Lili “Lulja e vetmuar”.
Burri i saj është shofer kamioni, ai bënte rrugë të gjata. china-2
ëang i dërgoi asaj foto kur kishte qëënë ushtar ndërsa ajo foto të një mikes së saj.
Ata rregulluan të takoheshin në një hotel. Ditën e takimit, Da Jun pa planin e tyre, nga historia online e së shoqes. Që ajo të mos dyshonte, i tha që do nisej sërish për punë. Kur Lili hapi derën, pa vjehrrin e saj, ajo u bë gati të ikte, por i doli i shoqi përpara dhe filloi ta godiste.
Policia ndaloi vjehrrin dhe gruan e djalit të tij për t’i marrë në pyetje.

Advertisements

Leave a comment

Filed under News

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s