Kanibali ha femijën e tij 3 vjeçar

guiPapua Guinea e Re ndodhet nën shok pas arrestimit të një burri nën akuzën e vrasjes së vajzës së tij 3 vjeçare, duke e kafshuar në fyt dhe duke i pirë gjakun, para se ta hante.
Ngjarja e kanibalizmit monstruoz ka ndodhur në Lae, dy djem kanë dhënë alarmin për skenën makabre që e panë me sytë e tyre. Babai monstër u kap pas disa orëve arrati dhe u arrestua nga policia. Mësohet se burri e kishte tërhequr vajzën në pyll dhe e kishte kafshuar thellë në fyt dhe e kishte ngrënë, pasi i kishe pirë gjakun. Dy djemtë e vegjël që ishin të hipur në një pemë e kanë parë të gjithë skenën dhe kanë vrapuar për të denoncuar gjithçka panë. / Graffox

Advertisements

Leave a comment

Filed under News

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s