Arrestohet gruaja që goditi me shuplaka në fytyrë të dashurin që e “tradhëtoi”.

CaptureNuk është një ide e mire të mërzisësh të dashurën, një burrë e kuptoi këtë në sy të shumë njerëzve.

Një 23 vjeçar ndjeu tërë peshën e zemërimit të partneres pasi u akuzua që e kishte tradhëtuar më një vajzë në apartamentin e tyre në Hong Kong.
Ai u detyrua të ulej në gjunjë në rrugë, ndersa goditej vazhdimisht me shuplaka nga vajza, që i bërtiste e zemëruar.
” Më dëgjo njëherë, para se të më rrahësh, -iu lut djali, para se të shtonte ” I thashe të mos vinte”


Dhjetëra njerëz e panë skenën, shumë nga ata u kthyen kundër vajzës.
“çohu, lëre këtë. Ti meriton shumë më mirë se kjo”- i tha dikush djalit në filmimin që ka marrë mijëra shikime online.
Zëdhënsi i policisë i tha “South China Morning Post” se policia pati një denoncim rreth orës 5:10 të pasdites në datë 4 tetor. Policia mbërriti dhe arrestoi vajzën, femër rreth të 20 me mbiemër Cheng për rrahje publike. Viktima, 23 vjeçari i quajtur Chui u dërgua në spitalin ” Queen Elizabeth ” për mjekim.

Advertisements

Leave a comment

Filed under News

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s